Wyszukiwanie
Filtry
Blog Options
Close

O MNIE

***

ŁADNE OBRAZKI to autorskie projekty.

Znajdziesz tu produkty o niepowtarzalnym charakterze idealne na prezent i nie tylko. Co dokładnie znajdzie się w sklepie? Czego możesz szukać ?

ŁADNE OBRAZKI to gotowe obrazy na płótnie i desce wykonane w technice farb olejny. Znajdziesz również w naszym sklepie ich tańszą wersję! Szukaj pod zakładką plakaty. Wydruki dostępne w różnych formatach dopasują się do każdego wnętrza.

W naszym sklepie znajdziesz również kartki okolicznościowe. Świetna opcja dla osób dbających o ekologię. Wszystkie nasze kartki drukowane, są na tekturkach makulaturowych. Obrazki znajdujące się na pocztówkach to reprodukcje obrazów olejnych i rysunków. Nie znajdziesz tych kartek w markecie! 

Indywidualne projekty to drugie oblicze ŁADNYCH OBRAZKÓW.
Indywidualne projekty dotyczą głównie zamówień na zaproszenia ślubne. Jeżeli zaproszenia na wasz ślub mają być wyjątkowe i niepowtarzalne napisz, zadzwoni. Chętnie pomogę!

Zaproszenia ślubne dostępne również jako gotowe wzory z opcją dodania własnego tekstu.

Jesteś rodzinny, dbasz o swoich bliskich? Właśnie bierzecie ślub, urodziło wam się dziecko? ŁADNE OBRAZKI proponują portret. Portret na zamówienie, wykonany w technice farb olejnych na płótnie. Cena indywidualnie do uzgodnienia, zależna od wielkości podobrazia oraz ilości osób. Wystarczy ZDJĘCIE. Pamiątka na całe życie.

***

 

***

Witajcie jeszcze raz!


Jestem autorką wszystkich prac znajdujących się w sklepie. Tworzę z pasją do życia i miłością do drugiego człowieka.

Mam nadzieję, że zostaniesz tu chwilę i znajdziesz coś dla siebie.

***